تماشا کنید: تریلر Red Dead Redemption 2 منتشر شد

Rockstar امروز تریلر بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد

209

Rockstar در نهایت امروز تریلر بازی جدید خود با عنوان Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد، اگر از طرفداران این بازی بازی هستید با روزانیت همراه باشید.

تاکنون Rockstar چندین جزئیات گرانبها را در مورد بازی Reading Dead Redemption 2 ارائه داده و همچنین، چندین تریلر سینمایی را منتشر کرده که داستان بازی را به نمایش می گذارند. Redemption 2 در سال ۱۸۹۹، در پایان عصر وحشی، در آمریکا اتفاق می افتد. قانونگذاران شروع به شکار آخرین باند های باقی مانده غیرقانونی کرده اند و کسانی را که تسلیم نمی شوند، می کشند.

Rockstar توضیح داد: “پس از یک سرقت در شهر غربی بلک واتر،  آرتور مورگان و باند ون ورد لینده مجبور به فرار هستند.”

با وجود اینکه افسران فدرال و بهترین شکارچیان در سرتاسر کشور دام های خود را میگسترانند این باند باید به سرقت و مبارزه با آنها در سراسر قلمرو مرکزی آمریکا برای زنده ماندن بپردازد. آرتور باید بین آرمان‌های خود و وفاداری به باند که او را بزرگ کرده بود، انتخاب کند.

Dead Redemption 2 داستان حماسی زندگی در آمریکا در سپیده دم عصر مدرن است.

این داستان از سوی آرتور مورگان و گروه واندر لیند پس از جنگ، دزدی و سرقت از قلب آمریکا ادامه می‌یابد . تریلر قبلی تایید کرد که اولین شخصیت Reading Dead Redemption 2، جان مارستون, ظاهر خواهد شد.

پس از چند تاخیر شرکت Rockstar اعلام کرده است که تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 دوباره تغییر نخواهد کرد و در تاریخ ۲۶ اکتبر عرضه خواهد شد. این بازی در حال حاضر برای PS4 و Xbox One ساخته شده است. اگر چه نسخه PC به طور رسمی تایید نشده، یک برنامه نویس که در این بازی کار می کند، اعلام کرده که Read the Dead Redemption 2 می تواند برای کامپیوتر ساخته شود.