نگاهی به تریلر منتشر شده از Call Of Duty: Black Ops 4 Beta

73

اولین جلسه خصوصی برای بازی Call Of Duty: Black Ops 4 Beta آخر این هفته برای برخی از بازیکنان برگزار میشود. پیش از آن شرکت Activision و توسعه دهنده بازی تریلری به اشتراک گذاشته اند که متخصصان مختلف نقشه ها، سلاح ها و محتوای دیگری که برای نسخه بتا در طول تست موجود است استفاده کرده اند.

بتای خصوصی چند نفره فقط در اختیار کسانی قرار میگیرد که پیش فروش Call of Duty: Black Ops 4 خریداری کرده باشند و البته خریداران Xfinity  نیز میتوانند از آن استفاده کنند.

اولین جلسه انحصاری برای کنسول پلی استیشن در آخر این هفته روز جمعه ۱۰ صبح میباشد و جلسه دوم برای تمامی کنسول ها وسیستم ها هفته بعد برگزار خواهد شد، شما میتوانید برنامه کامل را در عکس زیر ببینید.

call of duty

همانطور که در تریلر جدید نشان داده شده است بتای چند نفره از سلاح های گوناگون و ۱۰ متخصص از جمله بازگشت Nomad و Prophet میباشد، Treyarch قبلا گفته بود که : مکانیزم جدید و گیم پلی جدید برای Black Ops 4 ساخته شده است، بتا همچنین دارای ۶ نقشه برای بازی است که دو مورد از آن هنگام شروع تست برای عموم ارائه خواهد شد.

علاوه بر این، بتا چند گزینه چند نفره مختلف را ارائه میدهد. بازکنان علاوه بر حالت های مورد علاقه مانند Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, وSearch & Destroy بازیکنان قادر خواهند بود امتحان کنند، یک مد مبتنی بر هدف جدید که تیم‌هایی را در میان حمله و دفاع از دو اهداف ایستا داشته باشد .

 Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۲ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه می شود. کسانی که در بتا چند نفره خصوصی شرکت می کنند، پاداش های منحصر به فردی کسب خواهند کرد. اول، همه شرکت کنندگان یک کارت تلفنی منحصر به فرد دریافت می کنند، در حالی که کسانی که حداکثر رتبه را در بتا تجربه می کنند، Token Unlock را دریافت می کنند که می تواند در هر بخش از محتوای Create-a-Class در بازی کامل استفاده شود. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بتا در وب سایت رسمی Treyarch را بخوانید.