iPad بعدی اپل دارای قابی کوچک است، اما هیچ شیاری ندارد

یک آیکون از سیستم عامل iOS 12 به طور تصادفی طراحی نسل آینده تبلت را نشان میدهد

99

آیکون موجود در iOS 12 developer beta 5 به نظر می رسد جزئیات کلیدی مربوط به Apple Pro نسل آنیده Apple را نشان میدهد، طراحی جدید دارای قابهای فوق العاده نازک است، درست مثل آیفون X، اما هیچ شیاری روی بدنه دیده نمیشود.

همانطور که ۹to5Mac گزارش داده بود آیکون کوچک آبی رنگ iOS 12 این تبلت با خطوط نازک و یکنواخت، برنامه های اصلی را در پایین تبلت نشان خواهد داد، آیکون یاد شده نشان میدهد که دوربین و دکمه home در بالای صفحه طراحی گردیده است.

سال گذشته، یک نسخه تصادفی از سیستم عامل HomePod نشان داده شد که طراحی جلو آن مشابه آیفون x بود، به طوری که احتمالا این آیکون ایده اصلی در طراحی جلویی iPad Pro بعدی است، همچنین شایعاتی از اپل برای یک طراحی بی نظیر تبلت هایی با رزولوشن بالا شنیده شده است.

ipad_pro_ios_12_icons
تصویر: ۹to5Mac

اگرچه جالب است، شایعاتی مبنی بر استفاده از سیستم تایید هویت بیومتریک ( اپل ) در iOS 12 تایید شده‌است، سوالاتی در مورد عدم طراحی در تصویر ایکون مورد اشاره مطرح می‌کند. در تصویر آیکون X مشابه, ما می توانیم به وضوح یک برش برای دوربین ها و سنسورهایی که ماژول TrueDepth را در فضای خالی تشکیل می دهند را ببینیم:

ما نمیتوانیم همان طراحی برش را بر روی آیکون iPad Pro ببینیم، این امکان وجود دارد که آیکون iPad نشان داده شده در اینجا ساده طراحی شده و جزئیات را در اختیار شما قرار نمیدهد اما احتمالا iPad Pro جدید آیفون X دارای قابهای بسیار نازک است که باعث شده  مهندسان اپل مجبور باشند این ماژول را در داخل قاب طراحی کنند.

اگرچه سوالی که برای همه ما پیش می اید این است که آیا در ipad جدید میتوان از شیار هدفون ۳٫۵mm استفاده کرد؟ احتمالا نه! پاسخی که برای ما دردناک خواهد بود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید