درباره روزانیت

روزانیت در مرداد ماه سال ۱۳۹۷ متولد شد و نام ترکیبی از کلمات روزانه و آی تی است تا هدف آن یعنی اخبار روزانه آی تی را در ذهن مخاطب یادآور شود. هدف روزانیت اطلاع رسانی جامع در خصوص خبر های روز تکنولوژی و آی تی است، همچنین در کنار آن به موضوعات گیم و سرگرمی و مطالب مفید در زمینه های سلامت، خانواده و سبک زندگی میپردازد.

یکی از موضوعات مهم مجله اینترنتی روزانیت پوشش اخبار تکنولوژی و فناوری و آموزش های مربوط به آن و همچنین نقد و بررسی کالاهای دیجیتال و خودرو میباشد.

کالاهای دیجیتال به یک نیاز اولیه تبدیل شده و با توجه به رشد عجیب تکنولوژی و صنعت بسیار بزرگی که در این زمینه وجو دارد، شرکت ها و سازنده های زیادی در سرتاسر جهان اقدام به ساخت محصول با ویژگی های متفاوت میکنن، حتما شما هم برای انتخاب نوع گوشی و یا سخت افزار مورد نیاز خود برای کامپیوتر با انبوهی از برند ها مواجه شده اید و اطلاعات هر یک از آنها برای شما کمی گیج کننده بوده و شما نمیتوانید تصمیم قطعی برای انتخاب آن بگیرید، کار ما در روزانیت اطلاع رسانی ساده تر به مخاطبان است تا بتوانند بر اساس نیازی که دارند به راحتی انتخاب کنند و یا اطلاعات کسب کنند.

روزانیت بر آن است که محیطی فراهم آورد تا کاربران بدون دغدغه و نگرانی از انبوه اطلاعات در عصر تکنولوژی، بتوانند نیاز های اطلاعاتی خود را برآورده کنند، ما در روزانیت به بررسی قطعات و محصولات دیجیتال و مقایسه آنها برای انتخاب دقیق تر و همچنین آموزش های لازم در خصوص نرم افزار ها و سخت افزار ها میپردازیم و البته در کنار این موارد به بررسی و اخبار روز گیم ها و سرگرمی ها و همچنین مطالب خبری تکنولوژی و سلامت خواهیم پرداخت.

جهت ارتباط، میتوانید از فرمی که در صفحه تماس با ما وجود دارد استفاده کنید، یا به ایمیل سایت [email protected] پیام بفرستید.

roozanit