عرضه بازی Final Fantasy VII برای ایکس باکس و نینتندو

252

از خبر های تازه دنیای بازی های دیجیتال این است که بازی Final Fantasy VII اواخر ماه مارس برای کنسول های ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد.
اولین فروش این بازی در فروشگاه ایکس باکس وان در اختیار علاقه مندان قرار گرفتهکه تاریخ انتشار آن ۲۵ مارس در نظر گرفته شده، اما در کنسول نینتندو سوییچ فروشگاه بخش نیوزیلند این بازی برای ۲۶ مارس عرضه خواهد شد.
اینکه این بازی در دو تاریخ متفاوت در این دو کنسول عرضه میشوند کمی عجیب به نظر میرسد اما در هر حال میدانیم که تا ۴ هفته دیگر علاقه مندان به بازی Final Fantasy VII میتوانند آن را در ایکس باکس و نینتندو داشته باشند.
شرح رسمی بازی Final Fantasy VII که در وبسایت آمده بدینگونه است:
“جهان تحت سلطه شرکت انرژی الکتریکی شینرا، یک شرکت شایسته است که نیروی بسیار حیاتی این سیاره را به عنوان انرژی ماکو، انحصاری کرده است. در ناحیه شهری Midgar، یک گروه شورشی ضد شینرا که خود را Avalanche نامیده اند، کمپین مقاومت خود را افزایش داده اند. ”
یکی از اعضای سابق صلحبان نخبگان شینرا یعنی Cloud Strife، اکنون مزدور شده و کمک خود را به شورشیان ارائه می کند،او گمان نمی کند که خود را در یک نبرد حماسی برای سرنوشت این سیاره ببیند، در حالی که باید با گروهی که در گذشته در آن بوده رو در رو شود”

مطالب پیشنهادی