برنامه رییس ایکس باکس برای ارائه بازی کنسول در کامپیوتر

488

مدیر مایکروسافت ایکس باکس فیلیپ اسپنسر، قبلا اعلام کرده بود این شرکت برای توسعه بازی ها برای کامپیوتر تلاش بسیاری خواهد کرد. او متعهد شده بود که برای هر دو فروشگاه بازی های کامپیوتری در ویندوز ۱۰ و کنسول کار کند و حالا ممکن است در مراسم E3 2019 زمانی باشد که در مورد اصلاحات انجام شده اطلاعات بیشتری داده شود.

اسپنسر در مصاحبه ای که با یکی از وبسایت های فعال در حوضه گیم انجام داده در حال آماده کردن فروشگاه بازی ها برای کامپیوتر های شخصی است. اسپنسر می گوید: “اولویت اول این است که تجربه جدیدی را برای بازی ها ارائه کنیم که در همه یادگیری های ما از چالش های گذشته در رایانه تاثیر می گذارد.”

بخشی از مشکل این است که بازی های شخص ثالث مایکروسافت به طور گسترده ای از طریق فروشگاه ویندوز توزیع می شوند، به جای این که در Steam و دیگر نقاط در دسترس باشند. اسپنسر متعهد به تغییر این نیست، اما او می گوید: “ما انتظار داریم به زودی اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های به شما ارائه دهیم.”

این جزئیات بیشتر به نظر می رسد در E3 در ماه ژوئن ارائه شود، اسپنسر می گوید: “در E3 سال جاری و در طول سال ۲۰۱۹، شما مشاهده خواهید کرد که ما سرمایه گذاری کرده ایم تا در سراسر فروشگاه، خدمات، در ویندوز و در بازی های بزرگ ارائه شود.” “این فقط آغاز است.”

نظرات اسپنسر فقط به این دلیل است که مایکروسافت تغییراتی جالب در ویندوز انجام می دهد. غول نرم افزاری، برخی از تغییرات جدید بازی را انجام داده است که در آوریل به روز رسانی ویندوز ۱۰ انجام می شود. Thurrott گزارش می دهد که این تغییرات شامل سرویس های جدید می شود که می تواند ویندوز ۱۰ را در برخی موارد به بازی های Xbox اجازه نصب شدن دهد. حداقل این تغییرات، توزیع بازی های PC را به زیرساخت ها و خدمات Xbox انتقال می دهد.

مطالب پیشنهادی