معرفی گوشی P 30 هواوی در چند ماه آینده

383

شرکت بزرگ چینی یعنی هواوی قصد دار طی چند ماه آینده پرچمداران نسل بعد خود یعنی هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو را در پاریس معرفی کند.

هرچند که قرار است طی ماه های آینده این معرفی صورت گیرد ما حدس و گمان های خود را از پرچمداران نسل بعدی هواوی داریم، در نشست اولیه گفته شده پرو جدید همانند نسخه های قبلی ازدوربین های شرکت معروف لایکا “Leica Quad” استفاده خواهد کرد که به نظر میرسد شامل یک لنز دوربین و ۳ سنسور در دوربین اصلی گوشی استفاده خواهد شد.

WinFuture گزارش می دهد که یکی از دوربین ها دارای ویژگی زوم اپتیکال ۱۰ برابر خواهد بود، سنسور های دیگر میتواند برای عمق دادن به تصویر و همچنین قابلیت نقشه برداری سه بعدی باشد، معلوم نیست سنسور چهارم چه استفاده ای خواهد داشت اما به نظر میرسد برای زاویه دید گسترده باشد.

اما نسخه پی ۳۰ هواوی قرار است دارای ۳ دوربین اصلی باشد که این احتمال میرود که سنسور عمق تصویر در ان موجود نباشد.

علاوه بر سیستم دوربین، سری P30 نیز به نظر می رسد برای طراحی ماژول دوربین جلویی طراحی پری داشته باشد. WinFuture همچنین گزارش می دهد که هر دو دستگاه با یک سنسور اثر انگشت در نمایشگاه برای جلوگیری از ترکیب قاب چانه به صفحه نمایش عرضه شوند. در ماه های آینده در مورد این گوشی ها اطلاعات بیشتری خواهیم داشت و باید منتظر رویدادی که قرار است ۲۶ مارس در پاریس برگزار شود باشیم.

هرچند تا به حال ویدیو های مختلفی منتشر شده و ادعای معرفی گوشی هواوی پی ۳۰ پرو را دارند و حتی برخی گزارش داده اند که این گوشی دارای سه دوربین اصلی است اما تا زمان معرفی اصلی گوشی تمام این ها حدس و گمان خواهد بود و به نظر تنها میتوان از پردازنده استفاده شده در این گوشی تا حدودی مطمئن بود که Kirin 980 خواهد بود.

در تصویر بالا عکسی که وب‌سایت Digital Trends آن را منتشر کرده و مدعی شده نمونه اولیه ساخته شده هواوی پی ۳۰ پرو است را مشاهده میکنید.