تریلر جدید فصل ۸ بازی تاج و تخت همراه با تاریخ انتشار

زمستان اینجاست اما برن استارک نیست

988

تریلر جدیدی از سریال محبوب گیم آو ترونز (بازی تاج و تخت) از شبکه HBO منتشر شده که نشان میدهد فصل ۸ این سریال که فصل آخر آن نیز هست در ماه فروردین انتشار میابد.

در تیزر منتشر شده از چهار استارک باقی مانده سه استارک به نمایش در آمده اما خبری از کوچک ترین عضو خانواده یعنی برن استارک نیست، در انتهای این تیزر نشان میدهد قرار است فصل ۸ گیم آو ترونز در ۱۴ آوریل (فروردین) منتشر شود.

در این ویدیو شما مشاهده میکنید که جان اسنو (کیت هاریینگتون)، سانسا استارک (سوفی ترنر)، و آریا استارک (مسی ویلیامز) در زیر وینترفل جایی که محل دفن اجدادشان است در کنار هم هستند و زمستان آمده همه جا در حال یخ بستن است، زمستان آمده و این چالشی بزرگ برای همه اهالی وستروس است.

همانطور که از فصل ۷ به یاد دارید Night King یکی از اژدها را بدست آورده و تلاش میکند با ارتش بزرگ ارواحی که گرد هم آورده به جنوب لشکر کشی کند، در این راه تنها چیزی که میشد لشکر کشی آنها را متوقف کند دیوار بزرگ بود که توسط اژدها به آتش کشیده شد و راه برای وایت واکر ها بازی شد.

یکی از نکات این ویدیو آن است که با نشان دادن محل دفن اجداد استارک ها و دیالوگ هایی که از فصل ۱ این سریال توسط پدر و مادر این خانواده استفاده میشد میخواهد به طرق مختلف اتفاقات فصل اول را برای بینندگان یادآوری کند، برای تماشای قسمت اول فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت باید تا فروردین صبر کنیم با هم نگاهی به تیزر منتشر شده میکنیم.

 

مطالب پیشنهادی