بازگشت بازی پابجی به یک ملیون پلیر همزمان در استیم

پابجی سال 2018 را با بازگشت به یک ملیون پلیر همزمان در استیم به پایان میرساند

370

دیگر گیمری را پیدا نمیکنید که سبک بازی بتل رویال به خصوص یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال یعنی پابجی را نشناسد، بازی ای که در پلتفرم های مختلف عرضه شده و ۳.۲ ملیون پلیر همزمان در تمامی پلتفرم ها دارد.

پس از تعداد پایین ۸۹۵,۶۵۰ پلیر همزمان در ماه گذشته، این هفته برای اولین بار از ماه اکتبر تا به حال بیش از ۱ ملیون پلیر همزمان به اجرای بازی پابجی در استیم پرداختند.

نمودار استیم رقم ۱,۱۰۶,۷۶۶ را نشان میدهد که بر خلاف ماه های گذشته به جای کاهش نشان دهنده افزایش علاقه گیمرها به بازی پابجی است.

اما چه چیز باعث بالا رفتن محبوبیت بازی پابجی شد؟ سخت است بخواهیم یک مورد را پیدا کنیم، چند اتفاق در این اواخر برای بازی رخ داد یکی نسخه ps4 پابجی راه اندازی شد و دومی اینکه یک نقشه جدید به نام وایکانتی اضافه شده که فقط طی همین چند روز پیش چندین بار کاهش یافت، و البته دلیل سومی تعطیلات سال نو میلادی است.

مطمعنا بازی پابجی هنوز اختلاف زیادی نسبت به زمانی که در اوج بود دارد و ممکن است هرگز به محبوبیت قبلی خود نرسد، چرا که بازی سازان و گیمر ها معتقدند سبک بتل رویال رو به افول خواهد بود و از سال آینده سال های سختی پیش  روی این بازی ها خواهد بود، با این حال نسخه بازی پابجی موبایل به خصوص در آسیا محبوبیت فراوان دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی