بررسی بازی Asphalt 9 Legends، بازی مسابقه ای برای رانندگی پرخاشگرانه

جدید ترین عنوان آسفالت دارای تصاویر بهتر، گیم پلی پیشرفته، کنترل هوشمند و دارای طیف وسیعی از خودرو هاست

615

در آسفالت ۹ Legends، شرکت Gameloft همان رویه همیشگی خود را حفظ کرده و آن رانندگی عجیب و غریب و در شرایطی است که شما در دیگر بازی های Racing نمیتوانید داشته باشید، این یک امتیاز برای بازی آسفالت است و این بازی به ریشه های خود پایبند میباشد.

رانندگی در آسفالت ۹ شما را شگفت زده میکند و همچنین تغییراتی در بازی صورت گرفته تا بازی به صورت قابل توجهی بهتر شود.

این بازی در مورد رانندگی پرخاشگرایانه است، شما علاوه بر این که باید مراقب باشید در سرعت زیاد به موانع برخورد نکنید، میتوانید با برخورد خشن رقبای خود را از جاده بیرون کنید.

شما میتوانید در اطراف خود دریفت های پر سرو صدا ۳۶۰ درجه بکشید، دکمه های لمسی در صفحه نمایش وجود دارند که شما برای گاز یا ترمز به آن باید ضربه بزنید.

یک Touch جدید اضافه شده است که TouchDrive نام دارد، هنگامی که این گزینه فعال شود ماشین بر اساس الگوریتم های نرم افزاری هدایت میشود و شما به سادگی باید مراقب بخورد ها، پیچ ها، پرش ها، گرفتن نیتروها و سایر موارد باشید.

در حالی که TouchDrive برای اغلب قسمت‌ها خوب عمل می‌کند، شما احتمالا می‌خواهید مد رانندگی دستی را برای مانورهای سریع‌تر و یا در نبرد با یکی از رقبا انتخاب کنید. با این حال، این یک لطف بزرگ برای مبتدیان یا گیمرهای غیر تخصصی است که در برخی از مراحل با مشکل مواجه نمیشوند و از بازی خسته نمیشوند.

آسفالت 9

تصاویر و گرافیک بازی حقیقتا یک سطح از آسفالت ۸ بالاتر است و در جزییات به وضوح بیشتر کار شده است، هر بار که از جاده خارج میشوید گردو خاکی که به پا میشود کاملا حس واقعی را القا میکند. ۸۰۰ مسابقه طراحی شده است، ماشین ها هم بسیار شبیه واقعی خود ساخته شده اند مانند استون مارتین، فراری، فورد جی تی، مک لارن و…

مانند همه مسابقات، شما از پایین ترین سطح کار خود را اغاز میکنید تا به سطوح بالا برسید، در بسیاری از مسابقات شما پاداش هایی دریافت میکنید که برای طراحی ماشین به کار میرود و شما برای استفاده مناسب از آنها باید تعداد بیشتری دریافت کنید و این موضوع کمی بازی را مشکل تر میکند.

اگر برای دانلود بازی آسفالت ۹ تردید دارید ما به شما میگوییم تردید نکنید، دانلود این بازی برای اندروید و ios رایگان میباشد اما شما میتوانید برای پیشرفت سریع تر هزینه کنید.

گرافیک، گستردگی ماشین ها و توجه دقیق به جزییات یک تجربه لذت بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مطالب پیشنهادی