GTA VI نصف مراحل تولید را پشت سر گذاشته

558

در چند روز گذشته گزارشی منتشر شده بود از وضعیت کارکنان راک استار و تغییراتی که در این شرکت اعمال شده تا موجب کاهش شرایط کاری طاقت فرسا شوند.

در این گزارش، نویسنده وب سایت Kotabku اعلام کرده بود بازی GTA 6 در مراحل آغازین توسعه خود به سر میبرد و این خبر، هوادارانی را که از زمان انتشار نسخه پنجم سری GTA در ۷ سال گذشته، منتظر مانده اند را ناامید کرد.

در پی واکنش به این موضوع، کاربر Tezz2، فردی که سابقه دقیقی در فاش ساختن بسیاری از اخبار راک استار را در کارنامه دارد، با انتشار توییتی ادعا کرد که حداقل نیمی از مراحل توسعه بازی GTA 6 سپری شده است:

بازی بعدی، GTA 6 جدید در مراحل اولیه توسعه قرار دارد؟ باور کردنش سخت است چرا که شنیده ام نیمی از مراحل ساخت آن به اتمام رسیده، حتی شاید هم بیشتر.

سپس اینطور ادامه داد که احتمالا منظور این گزارش، وارد نشدن GTA 6 به فاز آخر توسعه باشد:

در نظر داشته باشید که بازی Red Dead Redemption 2 تقریبا ۷ یا ۸ سال در دست تولید بود، مراحل اصلی توسعه آن دقیقا بعد از عرضه نسخه اول آن شروع شد و در سال ۲۰۱۳ نیز جلسات ضبط برگزار شدند. میتوان همین انتظار را در باره بازی بعدی GTA داشت اما اگر عبارت مراحل اولیه به معنی این باشد که فاصله زیادی با تاریخ انتشار آن داریم، در این صورت موضوع باورپذیرتر خواهد بود.

مطالب پیشنهادی