آموزش پیدا کردن خرس عروسکی teddy در فورتنایت

704

برای چالش هفته نهم فورتنایت Midas شما باید یک خرس عروسکی صورتی رنگ بزرگ با نام teddy را پیدا کنید، این چالش در واقع بسیار ساده خواهد بود اگر بدانید در کجای نقشه میتوانید teddy را پیدا کنید.

کجا میتوانیم خرس عروسکی teddy را پیدا کنیم؟

 

اگر شما قبلا به بازی فورتنایت علاقهمند بوده باشید و به آن پرداخته باشید پس به طور مبهمی با مکان خطرناک Reels آشنا هستید، زیرا چندین اتفاق مهم در آنجا رخ داده است. به عنوان مثال، در دسامبر سال ۲۰۱۹، رویداد جنگ ستارگان در ریسکی ریلز برگزار شد.

مکان پیدا کردن خرس teddy در فورتنایت

ما در نقشه بالا که در غرب مزارع Frenzy قرار دارد، ریسکی Reels را علامت گذاری کردیم. به محض ورود، میتوانید در ناحیه میانه فرود بیایید، جایی که باید چهار خرس عروسکی صورتی غول پیکر را ببینید که برای این چالش مورد نیاز خواهند بود.

 

برای حمل یک خرس عروسکی صورتی غول پیکر در فورتنایت، به سادگی به یکی از آنها بروید و سریعاً روی صفحه را دنبال کنید تا خرس صورتی را انتخاب کنید. با وجود موجودات کرکی در دست ، به سادگی کمی دور بزنید تا وقتی که یک پنجره روی صفحه نمایش خود مشاهده می کنید که میگوید این چالش به پایان رسیده است.

قرار بود چالش های ماموریت Midas ‘آخرین مجموعه برای فصل ۲ باشد ، با این حال ، Epic اخیراً اعلام کرده است که این فصل از ۳۰ آوریل تا ۴ ژوئن تمدید می شود. بنابراین به نظر می رسد شما زمان بیشتری را خواهید داشت برای به انجام رساندن آن.

مطالب پیشنهادی