تمام کردن بازی Final Fantasy 7 Remake چقدر زمان میبرد

181

چندر روزی است که از عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake میگذرد و سرانجام طرفداران این عنوان میتوانند از آن لذت ببرند. یکی از سوالات طرفداران بازی Final Fantasy 7 Remake این است که اتمام این بازی چقدر زمانبر است؟

در صورتی که بازی با سرعت عادی و با انجام برخی ماموریت های جانبی انجام شود، بازی Final Fantasy 7 Remake تقریبا ۴۰ ساعت طول خواهد کشید. تکمیل تمام مأموریتهای جانبی و محتوای بازی آخر باعث می شود تا تجربه این بازی تقریباً ۴۵ ساعت طول بکشد.

 

نقد و بررسی هایی که برای این بازی منتشر شده کاملا امیدوار کننده است، بطوری که GameSpot به این بازی امتیاز ۱۰ از ۱۰ را داده است، این در حالی است که بازی های انگشت شماری توسط این سایت به این امتیاز دست یافته اند.

 

یکی از منقد ها در این باره گفته: “صرف نظر از تاریخ طولانی عرضه این بازی ، Final Fantasy VII Remake یک دستاورد حیرت آور است.” “انتظار برای انتشار آن طولانی مدت بود ، اما در گیم پلی ، داستان ، کاراکترها و موسیقی که در آن ارائه می شود -این انتظار ارزشش را داشت. برای بازیکنانی که برای بار اول به انجام این بازی میپردازند فرصتی است برای درک اینکه چرا Final Fantasy VII اینقدر محبوب است. آنها این شانس را دارند که یک داستان چند وجهی را تجربه کنند که با موضوع پیچیده ای روبرو شود ، در جمع شخصیت های به یاد ماندنی قرار بگیرد و به واسطه گرفتاری آنها حرکت کند.
مطالب پیشنهادی