نمایش منو استارت ویندوز ۱۰X در آینده، خبری از کاشی های زنده نیست

338

مایکروسافت طرح آینده احتمالی خود را برای منو استارت ویندوز ۱۰ را که شامل نمادهایی است که اخیراً در زمینه ویندوز ۱۰X فاش کرده است به نمایش گذاشته است.

در این پادکست ویندوز، طراحان مایکروسافت دو روش مختلف برای مشاهده منوی استارت ویندوز که بر آیکون ها تأکید می کند ، به جای کاشی های زنده فعلی استفاده کرده اند.

مایک لاجویی ، یکی از طراحان آیکون در تیم ویندوز ، گفت: “ایده این است که از طریق بصری منوی استارت ، از یک رنگ تا حدودی آشفته ، تا چیزی کمی یکنواخت تر یکپارچه شود.”

منوی استارت ویندوز 10 ایکس

گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه مایکروسافت ممکن است کاشی های ویندوز لایو را کاملاً کنار بگذارد ، به خصوص پس از پایان یافتن طراحی ویندوز ۱۰ ایکس. این طراح همچنین گفت: چنین نخواهد بود. وی گفت: “کسانی که از کاشی های زنده استفاده میکنند، هنوز هم می توانند از آنها استفاده کنند.”

جیسون هوارد ، مدیر ارشد محصولات تیم Windows Experience توضیح داد: در بخشی ، آیکون های جدید کنترل بیشتری بر روی چیدمان های خود به کاربران می دهند ، که مطابقت بیشتری با انتخاب یک موضوع با تم تاریک خواهد داشت. با کاشی های زنده ، نه تنها یک نماد وجود دارد ، بلکه گستره ای از رنگ پس زمینه نیز مستقل از موضوعی است که کاربر انتخاب کرده است.

رویکرد جدید همان چیزی است که مایکروسافت از آن با عنوان Fluent Design یاد می کند. (مایکروسافت دارای یک سری پست کامل است که اصول طراحی روان و عناصر بصری آن را توضیح می دهد.)

انتظار می رود مایکروسافت در این فصل تعطیلات ویندوز ۱۰ ایکس را در کنار سرفیس نئو ، که در آن سیستم جدید آیکون ویندوز ۱۰ ایکس پیش بینی شده است ،عرضه کند.

مطالب پیشنهادی