جزئیات آپدیت ۱.۴۵ بازی اورواچ

297

Blizzard جزئیات آپدیت ۱.۴۵ بازی اورواچ را ارائه داده است و تغییر در رویکرد خود برای به روزرسانی بازی پیش رو را توضیح داده است. به عنوان بخشی از تیم به روزرسانی توسعه دهنده ، جف کپلان ، مدیر بازی فاش کرد که این تیم فلسفه تعادل جدیدی را به بازی اضافه میکند که شامل اجرای به روزرسانی های مکرر و تاثیر گذارتر است.

طبق گفته این استودیو ، برای پاسخ دادن به بازخورد بازیکنانی که درخواست کرده اند بازی را به روز نگه دارند تلاش میکند ، به عنوان بخشی از این استراتژی جدید ، بلیزارد اعلام کرده است که این تغییرات را با سرعت بیشتری نسبت به گذشته انجام خواهد داد.

مکانیسم مورد استفاده برای اجرای این تغییرات حالت جدیدی است که از طریق گزینه “Experimental” در صفحه انتخاب حالت نمایش داده می شود. در این قسمت ، بلیزارد تغییرات اساسی در بازی را آزمایش خواهد کرد که ممکن است آن را به بازی اصلی اضافه کند. استدیو Blizzard خاطرنشان می کند که Experimental Card برای آزمایش اشکال نیست ، بلکه مخصوصاً برای تست ایجاد تعادل در تغییرات و قوانین بازی است ، علاوه بر این ، کسانی که شرکت می کنند می توانند تجربه و پیشرفت کسب کنند و همچنین جعبه های لوت را باز کنند.

نکته مهم این که ، بلیزارد گفته Hero Pools به عنوان یک ویژگی در فصل ۲۱ تست می شود و بسته به نحوه عملکرد آن ، ممکن است برای فصل ۲۲ بازنگردد.

این به روزرسانی همچنین امکانات ضد تقلب در بازی را بیشتر میکند.

مطالب پیشنهادی