عرضه ۶ مدل آیفون ۱۲ توسط اپل در سال آینده

347

در جدید ترین خبر های مربوط به مشخصات آیفون ۱۲ اپل، معلوم شده این شرکت قصد دارد در سال آینده ۶ مدل آیفون ۱۲ را عرضه کند که این مدل ها شامل نسخه های PLUS و MAX است.

مشخصات آیفون ۱۲

 

  • آیفون ۴G: 6.1-inch LCD, dual cameras
  • آیفون Pro 4G: 5.4-inch OLED, dual cameras
  • آیفون Pro 5G: 5.4-inch OLED, dual cameras
  • آیفون Pro Plus 4G:  ۶.۱-inch OLED, triple cameras, Time-of-Flight 3D sensing capabilities
  • آیفون Pro Plus 5G:  ۶.۱-inch OLED, triple cameras with ToF
  • آیفون Pro Max 5G: 6.1-inch OLED, triple cameras with ToF

بر اساس گفته ها همه این نسخه ها دارای قابلیت شارژ سریع خواهند بود، همچنین گفته میشود نسخه های ۵G در مقایسه با نسخه های ۴G اجزای مختلفی خواهند داشت که البته فعلا به آن اشاره نشده است.

مقاله های مرتبط

میتوان اینطور برداشت کرد که اپل با ارائه نسخه های ۵G و ۴G دو هدف را دنبال میکند، قطعا نسخه ۴G گوشی های آیفون ۱۲ قیمت پایین تری خواهند داشت و دوم اینکه هنوز فناوری ۵G در بسیاری از کشورها به طور کامل اجرا نشده است و این ارزش خرید نسخه های ۵G با قیمت بالا را کم میکند، پس شرکت اپل کار عاقلانه ای میکند.

همچنین اپل در حال کوچک تر کردن محصولات آینده خود یعنی آیفون ۱۲ پرو است و این موضوعی است که حمل و در دست گرفتن این گوشی را راحت تر میکند و از آن استقبال خواهد شد.

علاوه بر این موارد، طرفداران اپل همچنین می توانند منتظر این ارتقاء ها در مشخصات آیفون ۱۲ باشند: طراحی ارتقا یافته، نمایشگرهای ۱۲۰ گیگاهرتزی ProMotion، درگاه لایتنینگ، بازگشت Touch ID و برخی قابلیت ها در دوربین سه بعدی فوق العاده.

طرفداران اپل پس از طراحی های تکراری اخیر این شرکت در گذشته، حالا باید برای محصولات آینده این شرکت هیجان زده باشند.

 

مطالب پیشنهادی