Red Dead Redemption 2 در کامپیوتر بهترین گرافیک را دارد

457

به راحتی می توان بسیاری از پیشرفت های تصویری را با انتقال Red Dead Redemption 2 از کنسول به رایانه شخصی به وجود آمده است را دید. مسافت طولانی به خوبی ترسیم شده و به شما امکان می دهد بیشتر ببینید. روشنایی پیشرفته جهان بازی و انسداد محیط ، جهان بازی را با نورهای سایه دار تر ، غنی تر و سایه های زیاد اجسام وجود دارد. چرخه های روز و شب به طریقی که محیط بازی را تنظیم می کنند ، با جزئیات بیشتری همراه هستند.

اگر این بازی را با نسخه کنسول گذرانده اید ، به احتمال زیاد هنگام بازی کردن کامپیوتر با سیستم مورد نیاز خود که در مقاله سیستم مورد نیاز Red Dead Redemption 2 به آن پرداخته ایم متوجه این پیشرفت ها خواهید شد.

اولین باری که با عضو باند همراه خود خاویر اسکولا ملاقات می کنید ، می توانید چهره ای را پوشیده و شکل گرفته توسط یک زندگی وحشیانه در میان دشت های خشن ببینید. اما درک این موضوع به شکل بصری در PC کاملاً راحت تر است.

سایر پیشرفتهای فوق الذکر نقش مشابهی دارند. انسداد محیط و وضعیت آن از پیچیدگیهای قابل توجه فن آوری است. این سطرح گرافیک تأثیر دارد تکنیک های طولانی کردن فاصله ترسیم و بهبود روشنایی و سایه ها در PC Rockstar به عنوان جزئیاتی ظریف نشان داده شود که به نظر می رسد تأثیر متعاقب داشته باشد.

 

اگر Red Dead به عنوان یک محیط در مورد غوطه ور شدن به شکل غربی باشد ، قادر به دیدن جزئیات دنیای بازی از راه دور ، وسیله ای قدرتمند برای ارائه حس محاصره در مناظر وسیع است. البته قدرت فضاهای خالی بی حد و حصر تقریباً در تعریف ژانر است. شلیک آتش و سایه های طولانی به عنوان خلاف قانون ، خاموش کردن اسلحه ها ، بخشی از دستور زبان غربی ها است. Red Dead Redemption 2 قبلاً به زبان توانمندی زبان گاوچران صحبت می کرد. اکنون فقط کمی بیشتر به واژگان خود رسیده است.

البته هنوز هم اساساً همان بازی است. روایت موجود ، شخصیت ها و مأموریت ها تاکنون کمی به آن افزوده شده اند ، انتظار تجربه کاملاً جدید را نداشته باشید. در حالی که از گیم پد ها پشتیبانی می شود ، بازی با صفحه کلید و ماوس مطمئناً پویایی اصلی بازی را تغییر می دهد. در کل ، انتقال به رایانه شخصی اضافه کردن عمق جو و شخصیت است.

از لحاظ محتوای اضافی ، سه مأموریت شکار جدید ، دو مخفیگاه باند اضافی ، یک جفت نقشه گنج اضافی و یک مأموریت غریبه اصلی وجود دارد. همچنین پراکندگی کلکسیونرهای اضافه شده و پنج سلاح جدید در حالت داستان موجود است. دو گردان ، یک تکرار کننده و یک اسلحه نیمه اتوماتیک.

ساخت Red Dead Redemption 2 در کامپیوتر به معنای انقلابی متفاوت نیست. اما این یک پالایش بسیار خوب است. محتوای اضافی بازی ، پاداشی برای انتظار طولانی این بازی برای رایانه شخصی است ، بنابراین به نظر می رسد ارزش دنبال کردن آن را داشته است.

مطالب پیشنهادی