بهترین بازی های ترسناک برای کامپیوتر

1,111

بهترین بازی های ترسناک در کامپیوتر چیست؟ بازی های ترسناک تمایل دارند مفاهیم عمل سنتی را روی سرشان بچرخانند و شما را مجبور به فرار و پنهان کردن از دشمنان خود کنند. بازی های ترسناک باعث می شوند احساس آسیب پذیری به جای قدرت بخشیده نشود و بیش از اکثر آنها ، تجربیات بازی هستند که مدت ها بعد از بازی شما را تحت تاثر قرار می دهند.

البته چیزهای بیشتری برای بازی های ترسناک وجود دارد تا ترس و وحشت. بنابراین ، در حالی که ما چند انتخاب واضح مانند Outlast و Amnesia را گنجانده ایم ، همچنین می توانید انتظار داشته باشید بازی هایی را پیدا کنید که از تاکتیک های مختلفی برای بالا بردن ضربان قلب شما استفاده می کنند.

بازی Blair Witch

 

جادوگر بلر اکثراً یک سفر تجربی است. شما از فیلم با همین نام وارد جنگل مشهور می شوید تا پسری مفقود شده را جستجو کنید. مطمئنا شما تنها نیستید و بسیاری از افراد و موجودات برای  شکار شما تلاش میکنند ، بسیاری از چیزها در شب بهم می خورد. با این حال ، گلوله همیشه به عنوان یک ابزار راهنما وجود دارد و اگر موجودی ظاهر شود ، او در جهت خود صدا می کند ، و به شما می گوید سریع چراغ قوه خود را نشان می دهد. بنابراین ، اگر به دنبال بازی دروازه ای هستید تا به شما در ورود به ژانر ترسناک کمک کند ، جادوگر بلر انتخاب مناسبی است.

 

بازی Metro Exodus

 

این بازی هنگام تغییر قوانین وحشتناک است. مراحل اولیه بازی به شما می آموزد که نور را خاموش کنید و سایه ها را تسلط دهید. سپس در پناهگاه های آلوده به عنکبوت در زیر دریای خزر به سلاح شما تبدیل می شود. دشمنان آراخید شما نسبت به نور آسیب پذیر نیستند ، بنابراین در هر نوع شکاف کم نور که می توانند پیدا کنند ، از بین می روند. همانطور که پاهای مو منزجر کننده آنها ، دیوانه وار در برابر دیوارها می خراشد ، آشکار می شود.

 

بازی Resident Evil 2 Remake

 

لئون کندی روز اول کار نسبتاً دشوار را به عنوان افسر پلیس سپری می کند. تازه وارد ضرب و شتم شهر راکون ، تازه کار با گروهی از غیرنظامیان روبرو می شود که از طریق یک بیماری بومی به زامبی ها تبدیل شده اند. اقتباس Capcom از کلاسیک محبوب خود موفق می شود تا گیم پلی اصلی بازی را با محوریت بقا دست نخورده حفظ کند. اگر قصد دارید شما از ایستگاه پلیس Racoon City زنده بمانید ، باید گلوله ها را بشمارید و درگیری های خود را عاقلانه انتخاب کنید.

 

بازی The Evil Within 2

 

در موضوع دشمن شگفت انگیز و طراحی سطح شگفت انگیز ، The Evil Within 2 به ریشه های ترسناک بقاء خود صادق است ، همیشه شما را در مقابل یک دشمن دیوانه قرار میدهد. کارفرمایان قاتل و کاوش در عمارتهای شبح وار توسط بخشهای جهان باز از هم جدا می شوند که شما هرگز نمی دانید چه چیزی در انتظار شما است.

 

بازی Alien: Isolation

 

Alien: Isolation از بهترین بازی های سال ۲۰۱۴ است. این بازی ترسناک در مورد اینکه در یک ایستگاه فضایی با یک بیگانه (ترسناک گیر می افتیذ ، وجود دارد که به لطف هوش مصنوعی و طراحی سطح بالا ، وحشتناک تر از گذشته است. این بازی ترسناک به طور واقعی یک شبیه ساز پنهان شخص اول است.

 

بازی Condemned: Criminal Origins

 

این بازی شبیه ساز مبارزه با انسانهای بی خانمان است که در آن شما می توانید نقش محقق صحنه جرم شبانه و کیسه مشت زدن به انسان اتان توماس را بازی کنید. با مردانی وحشتناک و ناشایست که از گوشه و کنار و بیرون سایه به سمت شما می نشینند. بیرون آمدن از یک نزاع و جدال به معنای به موقع زدن ضربات و جلوگیری از حملات حریف خود است و در برخوردها با دشمنان متعدد بهترین گزینه فرار کردن است.

 

بازی Darkwood

 

صدا در بازی های ترسناک اعتبار کافی کسب نمی کند و اگر شما همیشه به یادآوری این نکته احتیاج دارید که یک صدای خراشیدن ساده یا یک ضربه از راه دور قدرتمند باشد ، اگر به دنبال یکی از بهترین بازی های Indie باشید تا در ژانر ترسناک ، Darkwood را جستجو کنید. این بازی ترسناک از بالا به پایین در مورد مرد اسرارآمیز است که در خانه درست در وسط یک جنگل آلوده طاعون حضور دارد.

 

بازی System Shock 2

 

System Shock 2 طعم خاصی از بازی های ترسناک بقای شخص اول را به وجود آورد. این بازی دارای ساختار باز و دارای پیچ و خم های بی پایان از عرشه ها و محله ها است که باید کشف شود.  هوش مصنوعی خوب است که System Shock 2 را به یکی از بزرگترین بازی های ترسناک تبدیل کرده است که تا به حال در این پلتفرم ساخته شده.

 

بازی Amnesia: The Dark Descent

 

کابوسها شباهت زیادی با بازی های ترسناک ندارند. آنها تمایل ندارند قوانینی داشته باشند که معقول باشد. اما Amnesia: The Dark Descent واقعاً کابوس است. این یک بازی ترسناک است که در آن هیولا بدون توجه به چه چیزی می تواند شما را به خود جلب کند ، که در آن مخفی شدن از این موجودات تنها وسیله دفاع از خود است و با نگاه ساده به هیولا می توانید شما را مجنون کند.

 

بازی Outlast

 

Outlast با استفاده از سبک ‘found footage’ سینمای ترسناک معاصر ، یک بازی اکتشافی شخص اول است که در بیمارستان روانی متروکه قرار دارد. مانند همه بیمارستانهای روانی رها شده در بازی های ترسناک ، این بازیگران متشکل از بیماران مأمور و کارکنان بی رحمانه هستند که برای زنده ماندن با تمام توان خواهند جنگید.

 

بازی Dead Space

 

شما یک مکانیک مسلح به یک دستگاه برش لیزری هستید که قادر به جدا کردن استراتژیک لژیون های موجودات بیگانه از قبل ناسازگار هستید که اکنون کشتی را آلوده می کنند ، اما علیرغم تسلیحات قدرتمند شما ، کار شما هرگز راحت نخواهد بود. مانند همه بهترین بازی های ترسناک ، نام تجاری وحشت Dead Space آزار دهنده است و اغلب در روان شما شلاق می خورد ، خشونت و پارانویا را بهم می ریزد. همه روی یک سفینه فضایی کلاسیک خالی از سکنه با راهروهای تاریک و گوشه های خیلی زیاد برای چیزهای شبح وار حضور دارند.

 

بازی Stories Untold

 

داستان های شبح وار همچنین طیف وسیعی از ژانرها و رسانه ها را شامل می شود ، از یک داستان هیجان انگیز مهیج که از طریق فرآیند رمزگشایی انتقال رادیو رمزها کشف میشوند ، تا سر نخ علمی تخیلی دقیق که می بیند شما را در حال انجام آزمایش روی موضوعات مرموز و با استفاده از ماشین ها و ضایعات به دست آید، این سرنخ ها به طرز ظریفی با هم گره خورده اند.

 

بازی Resident Evil 4

 

Resident Evil 4 اوج سریال بازی ترسناک زنده ماندن زامبی را نشانه گذاری می کند. بهترین بازی های ترسناک باعث افزایش تنش می شوند ، مردی که تحت فشار و رنج مشغول کار است. لئون باید سر دشمنان را که ظاهراً زامبی شده اند ، دیوانه های بدون موتور اره زدن و دکمه های چکش را در توالی های غافلگیرانه مکرر شلیک کنید. اما این فضای سرکوبگرانه و بی رحمانه روستای بی نام است.

 

بازی The Glass Staircase

 

گیمرهای رایانه ای که هنوز نسبت به Silent Hill علاقمند هستند می توانند از The Glass Staircase لذت ببرند ، یک بازی ترسناک ایندی الهام بخش نه تنها از قدم زدن و تنظیمات Silent Hill ، بلکه از سری گرافیک های دوره PS2. توسعه یافته توسط Puppet Combo – نبوغ بازی های یکپارچه سازی با سیستم عامل و بسیاری موارد دیگر – این بازی ترسناک وحشتناک شما را در یک دختر در یک خانه شبانه روزی مرموز جایی که هر روز صبح به شما دستور می دهد کنترل می کند. شما باید از دستوراتی که از طریق دستگاه مخابره داخل ساختمان به شما میرسد تبعیت کنید.

 

بازی Doom 3

 

همانطور که این بازی تیراندازی به شکل سنتی به نظر می رسد ، در اینجا تمرکز بر روی زره پوش تسلیحاتی به سرعت در حال تشدید است که با آن می توانید ارتش شیاطین جهنم را نابود کنید ، عنکبوتها کودک وارونه و خرسهای بیگانه را بکشید. موتور id Tech 4 حیرت انگیز در دوران خود بود و جزئیات غیرقابل وصفی را ارایه میدهد.

 

بازی Man of Medan

 

یک گروه پنج نفره ما را در یک کشتی ارواح پس از یک سفر غواصی میبرد. انتخاب هایی که انجام می دهید ، سرنوشت پنج دوست را تحت تاثیر قرار میدهد ، داستان بازی از طریق داستان سینمایی پیش میرود. هدف ساده است: همه شخصیت ها را زنده نگه دارید. بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که تصیمی گیری های سختی میگیرید میتوانید در این بازی ببینید که تصمیمات شما چه سرنوشتی را برای دیگران رغم میزند.

مطالب پیشنهادی