تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برای pc و سیستم مورد نیاز

1,169

سر انجام همانطور که انتظار میرفت تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برای کاربران کامپیوتر تایید شد تا گیمر ها بدون استرس از این پس منتظر عرضه این بازی باشند.

توسعه دهنده بازی، Rockstar اعلام کرده است که Red Dead Redemption 2 در ماه نوامبر در بستر جدید Rockstar Launcher Platform خود راه‌اندازی خواهد شد. این بازی از تاریخ ۹ اکتبر برای پیش خرید در Rockstar Launcher در دسترس خواهد بود و برای کسانی که پیش خرید بازی را دارند ، “پاداش های ویژه” نیز در دسترس خواهد بود. تاریخ انتشار این بازی به شمسی ۱۴ ابان ۹۸ خواهد بود.

آیا Red Dead Redemption 2 بر روی Steam می آید؟

این بازی در ماه دسامبر بر روی Steam می رود، اگرچه در حال حاضر هیچ تاریخ پیش خرید یا انتشار برای این پرتاب اعلام نشده است. این بازی همچنین در ماه نوامبر بخشی از سرویس پخش و “launch title” Google Stadia خواهد بود.

سیستم مورد نیاز Red Dead Redemption 2

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی موسسات و وب سایت های تحلیل سخت افزار، برای تجربه این عنوان بازی نیاز به سخت افزار خیلی پیشرفته ای وجود ندارد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ۶۴ بیت

پردازنده:  Intel Core i5-3570 یا AMD FX-6350

رم: ۸ گیگابایت

کارت گرافیک: Nvidia Geforce GTX 960 و یا AMD Radeon R9 2 285

رم کارت گرافیک: ۲ گیگابایت

 

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: ویندوز ۱۰، ۶۴ بیت

پردازنده: Intel Core i7-3930K و یا AMD Ryzen5

رم: ۱۶ گیگابایت

کارت گرافیک: Nvidia Geforce GTX 1070 و یا AMD Radeon RX Vega 64 nano

رم کارت گرافیک: ۶ گیگابایت

 

بر اساس تست های انجام شده بر روی کارت گرافیک Nvidia Geforce GTX 1060 این کارت توانست بر روی رزولوشن ۱۰۸۰ و تنظیمات بالا ۴۲ فریم اجرا کند.

در حال حاضر سیستم ایده آل برای اجرا روی رزولوشن ۴K مشخص نیست اما به نظر میرسد که کارت گرافیک های Nvidia Geforce RTX 2080 و AMD Radeon VIII و البته مقدار رم بیشتر از ۱۶ گیگابایت، بتوانند این بازی را اجرا کنند.

حجم مورد نیاز برای نصب Red Dead Redemption 2 بر روی رایانه شخصی ۱۰۰ گیگابایت اعلام شده که با داشتن چنین گرافیکی و وسعت منطقه بازی طبیعی است.

 

مطالب پیشنهادی