Call Of Duty Mobile اکنون در Android و iOS رایگان در دسترس است

574

با قدرت گرفتن سبک بتل رویال و گوشی های هوشمند قدرتمندتر، توسعه دهندگان در تلاشند بازی های بیشتری را برای موبایل بسازند. در حال حاضر بازی هایی همچون فورتنایت و پابجی با طرفداران ملیونی در موبایل در حال اجراست.

اکنون، یک بازی موبایل بسیار معروف – “Call Of Duty” اولین بازی خود را در فروشگاه Play Store و App Store قرار داد، در صورتی که نمی دانستید ، Call Of Duty یک بازی کاملاً محبوب برای بازیکنان رایانه / کنسول است.

برخلاف PUBG و Fortnite بازی Call Of Duty در رایانه / کنسول تقریباً یک دهه یا بیشتر طرفداران بزرگی را مشاهده کرده است. بنابراین، این باعث می شود خبر بزرگی برای بازیکنانی که زمانی نسخه های مختلف COD را بازی کردند و به طور کلی برای کسانی که به بازی های موبایل علاقه دارند، باشد.

این بازی حالت ۱۰۰ بازیکن بتل رویال و حالت ۵m5 deathmatch team را ارائه می دهد. به نظر می رسد که هدف آن صحنه رقابت بازی های موبایل بوده است. تصاویر بسیار خوب است و به شما امکان می دهد تا چندین نقشه در بازی داشته باشید.

این مسئله بعد از برخی از مشکلات اتصال را به همراه داشت – با این حال، اکنون برطرف شده است و بازی کاملاً خوب عمل می کند. هم اکنون می توانید آن را از فروشگاه Play و App Store دانلود کنید.

مطالب پیشنهادی