طراحی پلی استیشن ۵ تایید شد

400

دیروز ، حق ثبت اختراع سونی برای آنچه که به نظر می رسد یک کنسول بازی جدید است، به صورت آنلاین به نمایش درآمد. بسیاری تصور می کردند این طرح کنسول PlayStation 5 است و امروز به نظر می رسد یک توسعه دهنده بازی این واقعیت را در توییتر تایید کرده است.

به دنبال این موضوع ResetEra از حق ثبت اختراع سونی در اروپا برای نوعی دستگاه سخت افزاری پرده برداشته است، گمانه زنی های آنلاین وجود دارد مبنی بر این که این طراحی برای پلی استیشن ۵ است.

تصویر موجود در ثبت اختراع بسیار غیر معمول بود زیرا از استانداردهای طراحی صنعتی به نفع انبوه استفاده می کرد. همچنین موضوع طراحی “V” حک شده در سخت افزار وجود دارد. “V” عدد رومی برای پنج عدد است که باعث افزایش این گمانه زنی در رابطه با این کنسول با PS5 شد.

بعد از انتشار مقالات در مورد حق ثبت اختراع ، به نظر می رسد توسعه دهنده بازی متیو استوت این طراحی را به عنوان یک کیت اختصاصی تأیید کرد. استوت در توییت نوشت که این کیت را در دفتر خود دارد.

طراحی پلی استیشن 5

ظاهراً آقای Stott هنرمند ارشد Codemaster است. بنابراین ، غیرممکن نیست که دفتر آنها دستگاه PS5 را در اختیار داشته باشد، با فرض اینکه سونی از قبل آنها را برای انتخاب توسعه دهندگان ارائه کرده است.

سونی هنوز در این مورد اظهار نظر نکرده است اما خوشبختانه طرح نهایی کنسول معمولا با طرح اولیه تفاوت های زیادی دارد و این شکل نه چندان دلچسب به احتمال بسیار زیاد تغییر خواهد کرد.