وسترن دیجیتال ۵ ذخیره ساز خارجی جدید رونمایی کرد

544

بالاترین عملکرد ذخیره سازی محصولات Western Digital دارای مارک WD Black است و امروز پنج درایو جدید ذخیره سازی خارجی به آن اضافه شده و به طور گسترده ای برای استفاده گیمرها هدف گذاری شده است.

شرکت وسترن دیجیتال نسبت به تغییر در بازار بازی واکنش نشان می دهد که شاهد هستیم بیشتر بازی های رایانه و کنسول ها، به جای خرید نسخه های فیزیکی روی دیسک های ذخیر ساز بارگیری می کنند. در عین حال ، برای یک بازی غیر معمولی نیست که نیاز به فضای بالای ۵۰ گیگابایت داشته باشد، که به زودی فضای داخلی موجود شما را بخصوص در کنسول های بازی پر خواهد کرد.

سوزان پارک، معاون رئیس شرکت وسترن دیجیتال توضیح می دهد: “ما به طور مداوم از گیمرها می شنویم که چگونه عملکرد و محدودیت های ظرفیت سیستم های فعلی آنها کیفیت تجربیات بازی خود را به چالش می کشد … ما در حال کمک به ایجاد فضا برای آنها هستیم. آخرین نسخه محصولات، چه گیمری که سالهاست بازی می کند یا تازه شروع به کار کرده و به دنبال یک درجه بالاتر کارایی است مناسب میباشد. ”

پنج درایو خارجی جدید به خط WD Black اضافه شده است. آنها شامل P50، دو نوع D10 و دو نوع درایو P10 هستند. WD Black P50 Game Drive 2TB حافظه SSD را در اختیار شما قرار می دهد و به عنوان یک درایو “اولین صنعت” در نظر گرفته می شود، زیرا از پورت USB 3.2 gen 2×2 استفاده می کند که امکان خواندن ۲۰۰۰ مگابایت در ثانیه را دارد. این محصول شامل ۵ سال ضمانت محدود است، اما قیمت گذاری هنوز اعلام نشده است.

درایو بازی D10 با استفاده از یک هارد ۷،۲۰۰ دور در دقیقه با خنک کننده فعال، ۸ ترابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد، در حالی که D10 Game Drive برای Xbox One با حداکثر ۱۲ ترابایت فضا را شامل میشود، هر دو درایو شامل سه سال ضمانت محدود است.