بازی Need for Speed Heat در تاریخ ۸ نوامبر منتشر میشود + تریلر

961

استودیوی Electronic Arts امروز اعلام کرد بازی جدید Need for Speed Heat در تاریخ ۸ نوامبر عرضه خواهد شد. طبق گفته سازندگان این بازی طرفداران این عنوان از این نسخه شگفت زده خواهند شد، گفته شده در این نسخه بازی عمیق تر و گسترش می یابد – شخصی سازی رسا، فرهنگ اتومبیل رانی شهری و روایتی فراگیر که شما را به سمت بازی سوق می دهد. تریلر اعلامیه را در ویدیو زیر مشاهده کنید.

Need for Speed Heat طرفداران خود را به شهر Palm City می فرستد، دنیای کاملاً جدید و باز که در آن رانندگان خیابانی جمع شده اند تا نام خود را به دیگران بشناسانند. روز به روز ، بازیکنان در Speedhunters Showdown مسابقه می دهند، یک رقابت غیر مجاز که در آن مهارت و پول کسب می کنند برای شخصی سازی و به روز کردن گاراژ اتومبیل های خود برای کارایی بالاتر در این مسابقات. در شب، بازیکنان برای ساختن نمایندگان خود در مسابقات زیرزمینی که در آن پلیس برای دستگیری سرکش ها در خیابان ها پرسه می زند، رانندگان باید با قبول ریسک برای کسب درآمد و مهارت یا از دست دادن پول خود را برای رقابت آماده کنند. جاده ها، خطرات و سواری هرگز در این مسابقه خیابانی خاتمه نمی یابد، رانندگان گاراژ خود را پر از اتومبیل های مطرح و شخصی سازی شده و شهر را به عنوان زمین بازی بدون توقف تبدیل میکند.

رایلی کوپر، مدیر خلاق در Ghost Games گفت: “ما گزینه های بیشتری نسبت به گذشته ارائه می دهیم تا بازیکنان منحصر به فرد باشند و خود را بشناسند.” هواداران ما مشخص کرده اند که می خواهند ماشین های بیشتر، سفارشی سازی بیشتر و چالش های بیشتری داشته باشند و ما از هر جنبه برای این موضوعات بازی را تنظیم می کنیم. از سبک شخصیت شما گرفته تا عملکرد ماشین و سبک رانندگی شما، ما با این بازی جدید به خلاقیت همه کمک می کنیم. ”

طرفدارانی که نسخه استاندارد را از قبل سفارش می دهند، یک میتسوبیشی Evolution X طراحی شده با نسخه KS را دریافت می کنند. پیش سفارش Deluxe Edition، سه اتومبیل با سبک KS نسخه اضافه می شود (BMW i8 Coupe ، Mercedes C63 AMG Coupe ، شورولت کوروت Grand) ، دسترسی اختصاصی به نسخه لباس لوکس کاراکتر، و افزایش درآمد ارزهای درون بازی Bank و Rep. هر کسی که قبل از سفارش بازی Need for Speed Heat بازی نسخه قبل یعنی Need for Speed Payback بازی کرده باشد و آن را در فرم سفارش ثبت کند، ۱۰٪ تخفیف نیز به عنوان پاداش وفاداری دریافت می کند.

Need for Speed Heat در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ برای Xbox One ، PlayStation 4 و PC منتشر می شود. برای اولین بار میتوانید در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۱۹ با EA Access and Origin ™ Access Basic وارد بازی شوید تا حداکثر ۱۰ ساعت بازی را به عنوان بخشی از Play First Trial تجربه کنید، یا برای دسترسی کامل به رایانه شخصی در Origin Access Premier ثبت نام کنید.