اعتراض گیمیر های Apex Legends به آپدیت Iron Crown

487

Respawn Entertainment اوایل امروز یک آپدیت بزرگ برای Apex Legends را اجرا کرد که شامل یک رویداد جدید به نام Iron Crown بود. این رویداد برای مدت زمان محدودی در حال اجرا است و لوازم تزئینی اختصاصی را معرفی می کند که بازیکنان فقط هنگام پخش زنده می توانند آن را باز کنند. تنها چند ساعت پس از آغاز رویداد، جامعه Apex Legends اعلام کرد که آنها به هیچ وجه از چگونگی فروش این لوازم آرایشی جدید خوشحال نیستند.

به نظر می رسد مشکل بزرگ بازیکنان ، در مکان هایی مانند Subreddit Apex Legends ، قیمت گذاری و در دسترس بودن بسته های رویداد Iron Crown باشد. اگر مدتی Apex Legends را بازی نکرده اید ، مدل قیمت گذاری می تواند کمی فریبنده باشد ، اما اساس آن این است که بازیکنان Apex باید ۷۰۰ سکه را برای باز کردن هر بسته Iron Crown یا حدود ۷ دلار پول واقعی هزینه کنند. در مجموع ۲۴ بسته Iron Crown وجود دارد که دو مورد از آن را می توانند از طریق گیم پلی به دست آورند ، بنابراین بازیکنانی که به دنبال باز کردن همه چیز هستند باید ۱۴۰ دلار هزیته کنند.

با توجه به اینکه Apex Legends یک بازی رایگان برای بازی است ، جای تعجب ندارد که لوازم تزئینی و جزئیات دیکر برای بازی گران باشند ، اما گره خوردن این مکانیک خرید به شکل جعبه های غارت شده به لوازم تزئینی با محدودیت زمانی برای بازیکنان بسیار سخت است

 

مطالب پیشنهادی