لیست بازی های یوبی سافت برای مراسم گیمزکام منتشر شد

695

شرکت یوبی سافت با انتشار یک ویدیو کوتاه، لیست عناوین حاضر در مراسم gamescom امسال را ارائه کرد و هواداران خود را به شرکت در این مراسم دعوت کرد، در این تریلر منتشر شده بازی های بزرگ این شرکت همانند: watch dogs:legion، ghostreconbreakpoin و raninbow six siege حضور دارند.

نکته جالب این که بازی watch dogs:legion هم در این همایش به عنوان یک تئاتر نمایشی حضور دارد، همچنین جدیدترین محتویات بازی just dance 2020 , brawlhalla و trials rising  هم قرار است به تمایش درآیند.

آقای alain corre از اعضای ارشد یوبی سافت، قبل از این گفته بود: “رویداد gamescom مراسم بزرگداشت بازی ها و گیمیر ها است و شرکت یوبی سافت همیشه از این که بخضی از این مراسم باشد، خوشحال میشود.امسال گیمیرها میتوانند با تیم های ما ملاقات کنند و با تکنولوژی های آینده مانند استریم بازی ها و تاثیر آنها بر بر روی صنعت بازی های ویدیویی آشنا شوند، این یک لحظه بسیار هیجان انگیز نه تنها برای ما به عنوان توسعه دهنده، بلکه برای کاربران و گیمیر ها است تا بتوانند از نزدیک با ساخته های ما و آن تجربه ای که برلای آنها آماده کرده ایم آشنا شوند”.

مراسم گیمزکام امسال در تاریخ ۲۹ مرداد ماه سال جاری (۲۰آگوست سال ۲۰۱۹) آغاز خواهد شد، میزبانی مراسم افتتاحیه امسال به آقای Geoff keighley سپرده شده است.