گوشی های هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو، ۱۹ سپتامبر عرضه میشوند

558

به احتمال فراوان گوشی های پرچمدار جدید شرکت هواوی از تاریخ ۱۹ سپتامبر به بازار عرضه خواهند شد، بر اساس گزارش های جدیدی که آقای وانگ چنگلو، رییس نرم افزار تجاری این شرکت ارائه کرده گوشی های هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو قرار است از تاریخ یاد شده وارد بازار شوند.

سایت خبری روسی High-tech گزارش داده که طی یک جلسه توجیهی رسانه ای برای رابط کاربری EMUI 10 در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی برگزار شده، دکتر چنگلو خاطرنشان کرد که چیپست Kirin 990 و گوشی های Mate 30 و Mate 30 Pro از ۱۹ سپتامبر در اروپا عرضه می شوند.

در حالی که بسیاری از نشست های موجود از این موضوع صحبت شده بود، اما واقعیت این است که به نظر می رسد طرح این موضوع از زبان کارمند برجسته هواوی گفته شده به شایعات تاریخ عرضه Mate 30 ارزش بیشتری می بخشد.

دکتر وانگلو همچنین به ظاهر تأیید کرده است که ظاهراً این دستگاه آینده با تراشه Kirin 990 روانه بازار خواهد شد که گفته می شود باعث افزایش کارایی می شود. شایعات دیگر حاکی از آن است که ممکن است Mate 30 با دو سنسور دوربین ۴۰ مگاپیکسلی در یک آرایه دوربین دایره ای در عقب قرار طراحی شده باشد. همچنین شایعاتی درباره نمایشگر ۹۰ هرتزی شنیده می شود مانند آنچه در OnePlus 7 Pro دیده ایم.

با توجه به اینکه ریچارد یو ، مدیر عامل هواوی در یک کنفرانس مطبوعاتی خاطرنشان کرد که وی ترجیح می دهد Mate 30 و Mate 30 Pro “را با سیستم عامل اندروید” بجای HarmonyOS جدید هواوی، عرضه کند این تاریخ ممکن است با اندکی تغییر جهت اطمینان از این موضوع که آیا هواوی مجوز استفاده از اندروید را خواهد داشت رو به رو شود.

جز این موضوع، چیزی که وجود دارد آن است که هنوز محل رونمایی از از گوشی های میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو مشخص نشده است، ممکن است در رویداد IFA 2019 که قرار است در کشور آلمان برگزار شود جزییات بیشتری ارائه شود.

مطالب پیشنهادی