ویدیو گلکسی نوت ۱۰-Galaxy Note 10

755

کم کم به رویداد ۷ اوت نزدیک میشویم، همه منتظر رونمایی از جدیدترین محصول سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۱۰ هستند، فکر میکنید گوشی گلکسی نوت ۱۰ چه شکل ظاهری دارد و امکانات آن چگونه است؟ با ما همراه باشید.

در تازه ترین خبر از این گوشی، یک ویدیو تریلر از نوت ۱۰ در یوتوب منتشر شده که تمام زوایای آن را به نمایش درآورده، چیزی که از این ویدیو مشخص است ما باید منتظر یک محصول بسیار زیبا و متفاوت نسبت به محصول قبلی یعنی نوت ۹ باشیم، پیشرفت قابل توجهی در طراحی ظاهری نوت ۱۰ وجود دارد.

برجسته ترین موضوع صفحه نمایشگر Infinity-O است که دارای یک دوربین جلو کوچک است که در مرکز صفحه قرار دارد. Galaxy S10 و Galaxy S10 + برای دوربین دارای یک سوراخ پانچ هستند، اما در آن گوشی ها این دوربین در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد. هدف کلی به حداقل رساندن استفاده از قاب است تا کاربران فضای بیشتری داشته باشند، و این طراحی قطعا این ترفند را انجام می دهد.

نکته دیگری که وجود دارد آن است که گویا دیگر خبری از جک ۳.۵ میلیمتری هدفون نیست و در قسمت پایینی گوشی ما پورت USB و همچنین جایی برای نگهداری S Pen گوشی به همراه اسپیکر مشاهده میکنیم.

هنوز مشخص نیست که برای تماس آیا صفحه نمایش به عنوان میکروفون کار میکند یا میکروفون به صورت مجزا طراحی شده است، S Pen، که یکی از ویژگی های مشخصی از Note 10 است، در این ویدیو برجسته شده است. با این حال، کلیپ هیچ یک از توانایی های جدید S Pen را نشان نمی دهد، مانند حرکات جدید Commander Air و توانایی ساختن صداها هنگام کار (مانند صدای بلندگو).

در کل چیزی که ما در این ویدیو میبینم گلکسی نوت ۱۰ زیباست اما باید منتظر باشیم تا ببینیم سرانجام در چه رنگ هایی تولید میشود و چه سطح قیمتی دارد.

مطالب پیشنهادی