راهنمای پیدا کردن کیک تولد فورتنایت در نقشه

برای انجام چالش رقص در بازی فورتنایت به کجای نقشه باید برویم؟

1,348

فصل نهم بازی فورتنایت در حال اجراست با این حال چیزی که این بازی را در حال حاضر خاص تر میکند دومین جشن تولد فورتنایت در کنسول ها و pc  است. در کنار این رویداد، شمار دیگری از چالش ها به وجود می آید که هر کدام از آنها پاداش جدید تولد را در خود دارد، یک pickaxe کیک تولد مخصوص در انتظار بازیکنانی است که تمام وظایف خود را تمام کرده اند.

چهار چالش جشن تولد برای  تکمیل شدن وجود دارد که اکثریت آن را در خود بازی توضیح می دهد و می توانید به سادگی با بازی کردن آن را به انجام برسانید. با این حال، چالشی وجود داد که ممکن است به انجام رسیدن آن برای شما مشکل باشد، چالش رقص و کیک تولد. چالش مشابهی نیز به عنوان بخشی از رویداد جشن تولد سال گذشته طراحی شده بود، اما این کیک ها در مکان های مختلف پنهان شده اند، که اگر شما نمی دانید کجا باید بروید، ممکن است مشکلی ایجاد کند. خوشبختانه، ما نقشه و راهنمای دستی را برای کمک به پیدا کردن مکان های کیک تولد بازی  فورتنایت قرار داده ایم.

مکان های کیک تولد فورتنایت کجا هستند؟

برای تکمیل این چالش، قبل از پیدا کردن ۱۰ کیک تولد، باید رقص کنید و در سراسر جزیره فورتنیت پراکنده شوید. خوشبختانه، شما می دانید که کجا را باید نگاه کنید و پیدا کردن کیک ها باید به اندازه کافی آسان باشند، چرا که آنها توسط بالن احاطه شده اند. ما یک نقشه از مکان های کیک تولد را برای شما به نمایش میگذاریم:

مکان کیک تولد فورتنایت

 

چگونه چالش کیک تولد فورتنایت را کامل کنیم

  • به سمت کیک تولد بروید
  • در مقابل آن قرار گیرید
  • یک انتخاب هیجان انگیز از ابزار انتخاب Emote خود انتخاب کنید
  • برقصید!