کد منبع Rockstar Social Club، آیا Red Dead Redemption 2 برای PC ساخته میشود؟

467

بازی Red Dead Redemption 2 را میتوان به راحتی یکی از محبوب ترین بازیهای سال ۲۰۱۸ دانست که توانست برخی از جوایز Game Awards 2018 را هم از آن خود کند، RDR 2 یکی از تفصیلی ترین بازی های دوران مدرن است هم از لحاظ واقع گرایی گیم پلی و هم وفاداری بصری.

با تمام این توصیفات هیچ عجیب نیست که گیمر های PC به شدت به دنبال انتشار این بازی برای کامپیوتر باشند، اما راک استار همانند انتشار بازی Grand Theft Auto V در مورد برنامه های خود برای انتشار این بازی برای PC سکوت کرده است، خبرهایی هم که برخی مواقع از این موضوع منتشر میشوند از شایعات و حدس گمان ها است.

خوشبختانه در حال حاضر شواهدی وجود دارد که نشان میدهد پورت PC از آخرین عنوان بازی پرفروش جهانی باز است، همانطور که در متن خبر اشاره شده کد منبع Rockstar Social Club به “RDR2_PC_Accomplishments” اشاره دارد، این اشاره احتمالا به نوعی سیستم پیشنهادی برنامه ریزی شده است، چرا که خطوط کد نزدیک به “RDR2_PS4_Trophies” نیز ذکر شده است.

بدیهی است که این کد میتواند عملا هیچ چیز خاصی نباشد، با اینحال با توجه به موفقیت عظیم Red Dead Redemption 2 به نظر میرسد نباید جای هیچ نگرانی برای عدم انتشار این بازی برای PC وجود داشته باشد.

مطالب پیشنهادی