۳ مکان برج ساعت در فورتنایت، هفته هشتم

770

تمرکز بر روی زمان در فورتنایت: فصل ۹، هفته هشتم با چند ساعت بازدید از نقشه به عنوان قسمتی از چالش جدید صبح پنجشنبه باز شد. چالشی که در آن بازیکنان باید از ساعت های مختلف دیدن کنند، به نظر ساده میرسد نه؟

این مکان ها جایی است که بازیکنان بازی فورتنایت میتوانند از ساعت ها دیدن کنند: Junk Junction، Neo Tilted، و Happy Hamlet هر کدام از این مکان ها یک ساعت دارند، همچنین امکان افزودن ساعت شگفت انگیز آفتابی نه وجود دارد.

گزارش شده که علیرغم اینکه تنها ساعت سنتی موجود یعنی Happy Hamlet است اما گویا فعلا به این چالش اضافه نشده است، هرچند که این یک مشکل است اما باید بدانید که سری جدید بازی فورتنایت دو هفته طول خواهد کشید و احتمالا تا بعد از هفته هشتم این امکان در ساعت Happy Hamlet اضافه نخواهد شد.
مکان برج های ساعت در نقشه فورتنایت

هیچ نظم و ترتیب خاصی وجود ندارد که بازیکنان باید به ترتیب از کدام ساعت ها بازدید کنند اما با مشکلی که در Happy Hamlet وجود دارد بهتر است از دو برج دیگر بازدید را آغاز کنید.

ساعت Junk Junction برجی است که در گوشه جنوب غربی نقشه قرار دارد، فرود در کنار برج به اعتبار بازیکنان خواهد افزود، بنابر این اگر بازیکن جاه طلبی در بازی فورتنایت هستید بهتر است در کنار این ساعت بتوانید فرود بیایید تا قبل از اینکه به سمت شرق و در مسیر علفزار ها قرار بگیرید، از آن مسیر ممکن است بتوانید quadcrasher یا driftboard پیدا کنید که میتواند به شما کمک کند به جنوب نقشه فورتنایت بروید.

در برج Neo Tilted برج ساعت Holo که در صفحه ۴ یوتوپیا عنوان شده به عنوان یک ساعت معتبر عمل میکند حتی اگر به صورت دیجیتال باشد، با رسیدن به پایه این برج ممکن است اعتبار به بازیکن اضافه کند اما اگر بازیکنان دشمن برج آنرا از بین ببرند دریافت اعتبار غیر ممکن میشود.

در عوض میتوانید، به مرکز مراحل سانی، جایی که ساعت آفتابی به عنوان یک ساعت حساب می‌کند که شما را به انتهای این چالش خواهد رساند، سر بزنید.

طبق شمارش معکوس، فصل پنجم قرار است در ماه جولای به پایان برسد، بنابراین در حال حاضر کم‌تر از یک ماه مانده در فصل قبلی، از چند تغییر رخ داده رونمایی شده که نشان میدهد ما را به فصل تابستان هدایت می‌کند .