کامپیوتر رویایی خود را در کنسول ها بسازید!

688

PC Building Simulator ، بازی ای که در آن بازیکنان می توانند کیس های کامپیوتری خود را بسازند و سرهم بندی کنند ، هم اکنون در پلتفرم های Nintendo ، PlayStation 4 و Xbox One در دسترس است. قبل از اینکه سوالات زیادی راجع به ناهماهنگی شناختی ساخت کامپیوتر مجازی روی کنسول بپرسید ، بدانید که PC Building Simulator فقط یک بازی در مورد ساخت رایانه شخصی نیست.

این بازی همچنین دارای یک حالت تمام عیار داستانی است که در آن گیمر، تعمیرگاه کامپیوتری خود را به دست می گیرید. این بازی همانند بازی های کلاسیک است که داستان آن از پایین ترین سطح شروع میشود و در آن یکی از اولین کارهایی که بازیکن باید انجام دهد تمیز کردن یک رایانه گرد و غبار گرفته برای یک مشتری است.

مقاله های مرتبط

دموی pes 2020 منتشر شد

البته یک حالت رایگان نیز وجود دارد که می توان PC رویاهای خودتان را بسازید، در اینجا ، می توان اجازه دهید قوه تخیل شما این تصور را کاملا واقع گرایانه کند چرا که بازی PC Building Simulator شامل قطعات رسمی شرکت های تولید کننده دارای مجوز همانند شرکت های NZXT و OEM های GPU مانند EVGA است.

بازی PC Building Simulator کار خود را در پایگاه Itch آغاز کرد ، وب سایتی که توسعه دهندگان ایندی می توانند پروژه های خود را برای آزمایش های مختلف بازی به صورت رایگان به اشتراک بگذارند. سپس این بازی برای پلت فرم Steam منتشر شد و در آن هم موفقیت های مالی خوبی رسید و تحسین مالی همگان را برانگیخت این بازی از زمان انتشار بیش از ۷۰۰۰۰۰ دانلود شده کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید