هورایزن زیرو داون به رکورد ۱۰ ملیون فروش رسید

399

بازی هورایزن زیرو داون یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۷ کماکان به راه خوب خود ادامه میدهد و توانست به رکورد فروش ۱۰ ملیون نسخه از کپی بازی رسید.

استقبال خوب از این بازی باعث شده هرمن هولست، مدیر عامل شرکت سازنده بازی تصمیم بگیرد برخی از اسرار این بازی را به اشتراک بگذارد، در حالی که تا به حال از اطلاعات بازی Horizon Zero Dawn مراقبت کامل شده هولست برخی از حقایق جالبی را در مورد این بازی در وبلاگ پلی استیشن منتشر کرد.

آیا میدانستید اولین باری که خبری از ساخت این بازی شد در Killzone: Shadowfall بود؟ در میان جزییات خاص منتظر شده، هولست داستان چگونگی شکل گیری شخصیت Aloy، اولین نمونه ساخته شده از ربات ها و نحوه صداگذاری منحصر به فرد هر یک از این جانوارن فلزی ارائه داد.

برنامه خلبان

نمونه اولیه این برنامه که جزئی از عناصر گیم پلی بازی هورایزن زیرو داون بود در سال ۲۰۱۰ شکل گرفت، همان سالی که این استدیو بازی ساز در قسمت های آخر ساخت بازی کیل زون ۳ قرار داشت، در نمونه اولیه بازی خبری از شخصیت Aloy نبود چراکه هنوز کاراکتر این شخصیت شکل نگرفته بود و در حال توسعه بود، در عوض آنها از مدل Jammer، خلبان Intruder در بازی Killzone 3 استفاده کردند.

چهره پردازی شخصیت اصلی

در حالی که برای پیدا کردن و شکل گیری چهره شخصیت Aloy مشکل وجود داشت، طراح بازی به دلیل بیماری آنفولانزا مجبور به استراحت در خانه بود، زمانی که در خانه بود او فیلم بازیگر هندی هئوتستا را در تلویزیون تماشا کرد و بلافاصله می دانست که چهره Aloy را پیدا کرده است، او بلافاصله با استدیو تماس گرفت و این موضوع باعث شد یکی از شخصیت های ماندگار دنیای بازی های کامپیوتری شکل بگیرد.


ممکن است شما دوست داشته باشید