فصل ۱۰ فورتنایت: B.R.U.T.E. Mech ها تغییر میکنند

513

فصل ۱۰ بازی Fortnite از چند هفته پیش آغاز شد و از آن زمان یکی از اضافات جدید آن باعث شده تا به گیمیر ها حس سرخوردگی و عصبانیت زیادی بدهد. B.R.U.T.E mech – یک وسیله نقلیه دو نفره که به گیمر اجازه می دهد کنترل آن را به عنوان راننده به عهده بگیرد و گیمیر دیگر را به عنوان قدرت شگفت آور و مؤثر خود شریک کند – به دلیل ماهیت بیش از حد قدرت ، باعث ناراحتی فراوان شده است. اکنون ، اپیک سرانجام در مورد شکایات مکرر کارهایی انجام می دهد، اگرچه حداقل در این مرحله تغییراتی در مورد همه نبرد رویال اعمال نمی شود.

مسلح با موشک ، شلیک گلوله ، و ۱۰۰۰ سلامتی – تقریباً پنج برابر بیشترین سلامتی و سپر نسبت به سایر بازیکنان – این مکانیک جدید توانایی ذاتی در کاهش سلامت یک بازیکن معمولی از ۲۰۰ ضربه توپ به صفر طی چند ثانیه را دارد، از دفاع موشکی در برابر موشکهای قدرتمند mech استفاده می کند، و توانایی آن برای بستن سریع فاصله بازیکنان باعث می شود که خصوصاً با توجه به فصل ۱۰، گزینه های تحرک Fortnite را از بین ببرد. این دلهره است که برنده بازی انفرادی اخیر Fortnite میشود چرا که می توان فوراً و تقریباً بدون هیچ تلاشی گیمر ها در مقابل آن کشته شود.

خوشبختانه ، Epic تنوعی در فرکانس mech ها را در لیست های پخش رقابتی Arena و Tournament را آغاز کرده است، اپیک در پستی در Reddit ، چگونگی تغییر عادی که اکنون در مکانیک بازی ظاهر می شوند را ارائه داده که میخواهد تغییر دهد.

 

مطالب پیشنهادی